Hoş Geldiniz

Aktif Kompanzasyon Hakkında

1996 yılında Aktif Mühendislik bünyesinde kurulan Aktif Kompanzasyon ve Harmonik Filtre Sistemleri A.Ş., yurtiçi ve yurtdışında güç kalitesi ürün ve sistem çözümleri ile birlikte yüksek seviye mühendislik hizmeti vermektedir.

Kurucu ve çekirdek mühendis kadrosunun 20 yılı aşan tecrübesi ile geçekleştirdiği; 4000 ‘in üzerinde ölçüm ve raporlama hizmeti, 1500 ‘ün üzerinde saha uygulama ve teknik çözümleri bulunmaktadır.

Eğitime ve insan gücüne destek veren politikası ile 300 ‘ün üzerinde seminer ve eğitimlerle 10.000 ‘den fazla elektrik ve elektrik&elektronik mühendisine bilgi ve tecrübesini aktarmıştır. Ulusal ve uluslararası şirketlerde farklı konum ve teknik alanlarda hizmet veren, onlarca yüksek donanımlı stajyer, tekniker/teknisyen ve mühendis yetiştirerek sektörde kaliteli ve deneyimli insan gücüne yatırım ve destek sağlamıştır.

1996 yılından bu yana ilk günkü heyecanını sürekli yenilenme, ürün ve sistem geliştirme, kaliteden ödün vermeden yerlileşme, dünyaya açılma, dürüstlük ve müşteri odaklılık ilkeleri ile sürdürerek Elektrik-Enerji sektöründe ülkemizin ve bölgenin parlayan bir yıldızı olarak büyümektedir.

Aktif Kompanzasyon ve Harmonik Filtre Sistemleri A.Ş., gelişen ve büyüyen pazarlarda yeniliklere daha fazla adapte olabilmek, gelişmekte olan sektörleri daha iyi takip edebilmek üzere, ar-ge ve üretim altyapı çalışmalarını mevcut iç kaynakları ve mühendislik birikimi ile sürdürmüş ve 2018 yılı itibariyle de yurtdışından tedarik edilen bir çok ürün ve ekipmanın yüksek kalitede yerli üretimine, pazarlama ve satış faaliyetlerine yönelik önemli adımlar atmıştır.

Aktif Kompanzasyon ve Harmonik Filtre Sistemleri A.Ş. , güç kalitesi ve uygulamalarına yönelik yüksek kalitede hizmet ve mühendislik faaliyetlerine Aktif Group bünyesinde devam etmektedir.

#AktifGroup

Temsilcisi olduğumuz markalar

Bender
Coet
Friem
iskraemeco
sanxing
Vizyon ve Misyon Beyanı

Misyonumuz En Rekabetçi, En Geniş Olası Çözümleri ve Uygulamaları Sunmaktır!

Enerji, dünya çapında ekonomik kalkınma için temel gereksinimlerden biridir ancak sera gazlarının etkisi büyük ölçüde enerjinin nasıl üretildiğine bağlıdır. AKTIF Group olarak, Global kompakt ve sürdürülebilir kalkınmayı iş yaklaşımımızın temellerinden biri olarak kabul ediyoruz.

  Hemen İletişime Geç  ×
  img

   Hızlı Teklif Al!

   İletişim Bilgileri

   Telefon Numarası

   +90 (216) 314 93 20

   Email Adresi

   info@aktif.net

   Adres Bilgisi

   Şerifali Mahallesi Bayraktar Bulvarı Şehit Sokak No:5 Ümraniye 34775 İstanbul, Türkiye