Neden Aktif?

Vizyon ve Misyonumuz

Yenilikçi aktivitelerimiz, açık fikirli yaklaşımlarımız, öne çıkan kalite farklılıklarımız ve müşteri odaklı yaklaşımlarımız sayesinde tüm dünyada enerji sektöründeki sadık müşterilerinin sayısını arttırarak, bu sayede pazar payını genişletmek ve konusunda sektörün en bilinen, güvenilen ve tercih edilen şirketlerinden biri olmaktır.

Aşağıdaki ilkeler ile yükselen müşteri beklentilerini karşılayarak şirketimizin ve ülkemizin ürün ve bilgi kalitesini en iyi şekilde duyurmaya devam etmektir.

  • Açık fikirli yaklaşım
  • Yüksek kalite anlayışı
  • Yenilikçi düşünceler
  • Sürekli iyileştirilen yöntemler
  • İyi eğitimli çalışanlar
  • Bilgiye dayalı kararlar
Aktif Değerleri

Değerlerimiz, müşterilerimize, çalışanlarımıza, hissedarlarımıza ve doğrudan veya dolaylı olarak rol oynadığımız tüm topluluklara yönelik taahhüdümüzdür.

Hizmet Sürekliliği

Ürünlerimiz, enerji sürdürülebilirliğini sağlamak ve en iyi hizmet kullanılabilirliğini sağlamak için tasarlanmış ve üretilmiştir.

Sağlık ve Güvenlik

Sağlık ve Güvenlik, tüm ürünlerimizdeki temel endişelerdir. Ürünlerimizin tasarımı, kilit mantığı ve dokümantasyonu, en yüksek güvenlik seviyesine ulaşmak için uygulanmakta, üretilmekte ve test edilmektedir.

Teknoloji

Aktif’in en önemli faaliyetlerinden biri, yatırım maliyeti ortalamanın üzerinde olan Ar-Ge’dir ve bunun yanında çalışan kalitesinin artırılmasıdır.

Yerel ve Uzaktan İzleme

Ürünlerimiz, farklı platformlarda yazılım ve donanım geliştirme yeteneklerimiz sayesinde uzaktan izleme ve yönetim özellikleriyle tasarlanmıştır.

Sertifikasyon

Şirketimiz 90’lı yıllardan beri ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikalarına sahiptir.

×
img