Kategori

Akıllı Bina,

Proje Tanımı

Yu Group, DDlar Group ve Serdivan Belediyesi ortaklığında Sakarya’nın en hızlı gelişen bölgesi Serdivan’da hayata geçirilen Cadde54, misafirlerini karşılamaya başladı.

Çatısı gökyüzü havası doğal sloganı ile hayata geçirilen Cadde54’te çarşı ve cadde konseptinde 180 mağaza, 40 ile 115 m2 arasında değişen; mutfak, lavabo gibi kullanıcıların tüm ihtiyaçlarının düşünüldüğü toplam 917 ofis ve yaklaşık 1500 araç kapasiteli otopark bulunuyor.

Türkiye’ye sayaç otomasyonunu tanıtan firma olarak Bu projede de AKTİF markası yerini almış durumda. Geniş kapsamlı en büyük projeler AKTİF markası ile değerine değer katmakta ve kendilerine asset oluşturmakta. Bu bağlamda tarafımızı seçen yatırımcı müşterilerimize ön ödemeli ve faturalamalı olmak üzere hibrit bir sistem kurarak tesiste otomatik sayaç okuma sistemimizi devreye aldık.

Tüm bağımsız ticari ve özel alanlarda son derece hassas ölçüm ve tüketim hesaplarının yapılabildiği sistemimiz, tesis yönetimine ve maliklerine son derece hassas bir şekilde enerji paylaşımını yaparak her iki tarafında güvenini her projemizde olduğu gibi yine kazanmış durumda.

×
img

  Hızlı Teklif Al!

  İletişim Bilgileri

  Telefon Numarası

  +90 (216) 314 93 20

  Email Adresi

  info@aktif.net

  Adres Bilgisi

  Şerifali Mahallesi Bayraktar Bulvarı Şehit Sokak No:5 Ümraniye 34775 İstanbul, Türkiye