img
#Aktif

Çeyrek Asırı Aşan Deneyimimizle Sizin İçin Buradayız

  • Kalite Kontrol Sistemi,% 100 Memnuniyet Garantisi
  • Rakipsiz Çalışan Kadrosu, Profesyonel ve Nitelikli
  • Çevreye Duyarlılık, Kişiselleştirilmiş Çözümler

Ürünlerimizi müşterilerimizin gereksinimlerini karşılayacak kalitede ve zamanında sunmak şirket prensiplerimizin başında gelmektedir. Tasarımlarımızı yaparken öncelikle emniyetli, verimli, ekonomik, çevre ve insan için tehlike oluşturmayan tasarımlar olmasına dikkat ederiz.

Neden Aktif?

Vizyon ve Misyonumuz

Yenilikçi aktivitelerimiz, açık fikirli yaklaşımlarımız, öne çıkan kalite farklılıklarımız ve müşteri odaklı yaklaşımlarımız sayesinde tüm dünyada enerji sektöründeki sadık müşterilerinin sayısını arttırarak, bu sayede pazar payını genişletmek ve konusunda sektörün en bilinen, güvenilen ve tercih edilen şirketlerinden biri olmaktır.

Aşağıdaki ilkeler ile yükselen müşteri beklentilerini karşılayarak şirketimizin ve ülkemizin ürün ve bilgi kalitesini en iyi şekilde duyurmaya devam etmektir.

  • Açık fikirli yaklaşım
  • Yüksek kalite anlayışı
  • Yenilikçi düşünceler
  • Sürekli iyileştirilen yöntemler
  • İyi eğitimli çalışanlar
  • Bilgiye dayalı kararlar
Aktif Değerleri

Değerlerimiz, müşterilerimize, çalışanlarımıza, hissedarlarımıza ve doğrudan veya dolaylı olarak rol oynadığımız tüm topluluklara yönelik taahhüdümüzdür.

Hizmet Sürekliliği

Ürünlerimiz, enerji sürdürülebilirliğini sağlamak ve en iyi hizmet kullanılabilirliğini sağlamak için tasarlanmış ve üretilmiştir.

Sağlık ve Güvenlik

Sağlık ve Güvenlik, tüm ürünlerimizdeki temel endişelerdir. Ürünlerimizin tasarımı, kilit mantığı ve dokümantasyonu, en yüksek güvenlik seviyesine ulaşmak için uygulanmakta, üretilmekte ve test edilmektedir.

Teknoloji

Aktif’in en önemli faaliyetlerinden biri, yatırım maliyeti ortalamanın üzerinde olan Ar-Ge’dir ve bunun yanında çalışan kalitesinin artırılmasıdır.

Yerel ve Uzaktan İzleme

Ürünlerimiz, farklı platformlarda yazılım ve donanım geliştirme yeteneklerimiz sayesinde uzaktan izleme ve yönetim özellikleriyle tasarlanmıştır.

Sertifikasyon

Şirketimiz 90’lı yıllardan beri ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikalarına sahiptir.

Entegre Yönetim Sistemi Politikası

Kalite, Çevre, İSG

Aktif Elektroteknik Sanayi ve Ticaret A.Ş olarak;

Yüksek Gerilim / Alçak Gerilim Trafo Merkezleri, Dağıtım, Koruma ve Kumanda Panoları, Güç Kalitesi Sistem, Ürün ve Çözümleri ile Eleman ve Aksesuarları, Güç Dönüştürücüler, Güç ve Frenleme Dirençleri, Test Cihazları ve Makine ile Enerji ve Takip Yazılımlarının;

Tasarım, Üretim, Pazarlama ve Satışı ile bunların kullanıldığı tesislerde Mühendislik, Uygulama, Eğitim ve Satış Sonrası Hizmetlerimizde müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedeflemekteyiz.

Aşağıda belirtilen Kalite, Çevre ve İSG amaçlarına uygun olarak çalışacağımızı taahhüt ederiz.

#SosyalSorumluluk

Sosyal Sorumluluk Projelerini Destekliyor ve Katkıda Bulunuyoruz

Aktif olarak sosyal sorumluluk vizyonumuz, içinde yaşadığımız dünyaya ve birlikte yaşadığımız topluma karşı sorumluluk duygumuza dayanmaktadır. Bu anlayışla çeşitli sosyal sorumluluk projelerine destek veriyor ve katkı sağlıyoruz.

Aktif, “Türkiye’de nitelikli işgücü kaynağı yaratılmasına katkıda bulunmak” vizyonuyla kurulduğu günden bu yana eğitim projelerine de destek vermektedir.

Firmamız gençlerin potansiyeline inanmakta ve fırsat eşitliği yaratmak için Türkiye’nin dört bir yanındaki üniversitelerde Elektrik Mühendisliği ve Elektrik Elektronik Mühendisliği alanında başarılı olan öğrencilere karşılıksız hibe sunmaktadır.

Yönetim Kurulumuz

Ahmet Güvenman
Yönetim Kurulu Başkanı
Gözde Güvenman
Yönetim Kurulu Üyesi
Osman İkiz
Yönetim Kurulu Üyesi
Salih Burak Demirkaya
Yönetim Kurulu Üyesi
×
img