img
#AktifGroup

25 Yıllık Deneyimimizle Sizin İçin Buradayız

 • Kalite Kontrol Sistemi,% 100 Memnuniyet Garantisi
 • Rakipsiz Çalışan Kadrosu, Profesyonel ve Nitelikli
 • Çevreye Duyarlılık, Kişiselleştirilmiş Çözümler

Ürünlerimizi müşterilerimizin gereksinimlerini karşılayacak kalitede ve zamanında sunmak şirket prensiplerimizin başında gelmektedir. Tasarımlarımızı yaparken öncelikle emniyetli, verimli, ekonomik, çevre ve insan için tehlike oluşturmayan tasarımlar olmasına dikkat ederiz.

Grup Şirketlerimiz

Anahtar Teslim Çözümler

Aktif Mühendislik

Aktif Mühendislik 1996 yılında Ölçme, Koruma ve Enerji Kalitesi…

Aktif Güç Elemanları

Aktif Güç Elemanları, 2009 yılında alçak ve yüksek gerilim endüstriyel...

Aktif Elektroteknik

Aktif Elektroteknik 1981 yılında kurulmuş olup, orta gerilim hava…

Aktif Kompanzasyon

1996'da Aktif Mühendislik bünyesinde kurulan Aktif Kompanzasyon…

Neden Aktif Group?

Vizyon ve Misyonumuz

Yenilikçi aktivitelerimiz, açık fikirli yaklaşımlarımız, öne çıkan kalite farklılıklarımız ve müşteri odaklı yaklaşımlarımız sayesinde tüm dünyada enerji sektöründeki sadık müşterilerinin sayısını arttırarak, bu sayede pazar payını genişletmek ve konusunda sektörün en bilinen, güvenilen ve tercih edilen şirketlerinden biri olmaktır.

Aşağıdaki ilkeler ile yükselen müşteri beklentilerini karşılayarak şirketimizin ve ülkemizin ürün ve bilgi kalitesini en iyi şekilde duyurmaya devam etmektir.

 • Açık fikirli yaklaşım
 • Yüksek kalite anlayışı
 • Yenilikçi düşünceler
 • Sürekli iyileştirilen yöntemler
 • İyi eğitimli çalışanlar
 • Bilgiye dayalı kararlar
Aktif Değerleri

Değerlerimiz, müşterilerimize, çalışanlarımıza, hissedarlarımıza ve doğrudan veya dolaylı olarak rol oynadığımız tüm topluluklara yönelik grup taahhüdüdür.

Hizmet Sürekliliği

Ürünlerimiz, enerji sürdürülebilirliğini sağlamak ve en iyi hizmet kullanılabilirliğini sağlamak için tasarlanmış ve üretilmiştir.

Sağlık ve Güvenlik

Sağlık ve Güvenlik, tüm ürünlerimizdeki temel endişelerdir. Ürünlerimizin tasarımı, kilit mantığı ve dokümantasyonu, en yüksek güvenlik seviyesine ulaşmak için uygulanmakta, üretilmekte ve test edilmektedir.

Teknoloji

Aktif'in en önemli faaliyetleri Ar-Ge ve bu faaliyetlerin yatırım tutarı ortalamanın üzerinde olan çalışan kalitesinin artırılmasıdır.

Yerel ve Uzaktan İzleme

Ürünlerimiz, farklı platformlarda yazılım ve donanım geliştirme yeteneklerimiz sayesinde uzaktan izleme ve yönetim özellikleriyle tasarlanmıştır.

Sertifikasyon

Grup şirketlerimiz 90’lı yıllardan beri ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikalarına sahiptir.

Entegre Yönetim Sistemi Politikası

Kalite, Çevre, İSG

Aktif Grup şirketleri olarak;
 • Yüksek Gerilim Hücreler, Anahtarlama Elemanları, Mobil ve Kompakt Trafo Merkezleri,
 • Nötr Topraklama Dirençleri, Nötr Topraklama Trafoları, Yük Bankaları, Filtre Dirençleri, Motor Yol Verme ve Frenleme Dirençleri, AG/OG Reaktörleri ve İzolasyon Trafoları, AG/OG Güç Kondansatörleri,
 • AG/OG Kapasitör Bankları, AG/OG Harmonik Filtre Sistemleri,
 • DC Hücreler, İzole Güç Sistemleri, Ameliyathane Kontrol Panoları, Sayaç Otomasyon Sistemleri, Enerji Yönetim Sistemleri, Haberleşme Ekipmanları ve Yazılımların;
Tasarım, imalat, pazarlama ve satışı ile ilgili mühendislik ve satış sonrası hizmetlerinde müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedeflemekteyiz. Aşağıda belirtilen Kalite, Çevre ve İSG amaçlarına uygun olarak çalışacağımızı taahhüt ederiz.
#SosyalSorumluluk

Sosyal Sorumluluk Projelerini Destekliyor ve Katkıda Bulunuyoruz

Aktif Group olarak sosyal sorumluluk vizyonumuz, içinde yaşadığımız dünyaya ve birlikte yaşadığımız topluma karşı sorumluluk duygumuza dayanmaktadır. Bu anlayışla çeşitli sosyal sorumluluk projelerine destek veriyor ve katkı sağlıyoruz.

Aktif Group, “Türkiye’de nitelikli işgücü kaynağı yaratılmasına katkıda bulunmak” vizyonuyla kurulduğu günden bu yana eğitim projelerine de destek vermektedir.

Firmamız gençlerin potansiyeline inanmakta ve fırsat eşitliği yaratmak için Türkiye’nin dört bir yanındaki üniversitelerde Elektrik Mühendisliği ve Elektrik Elektronik Mühendisliği alanında başarılı olan öğrencilere karşılıksız hibe sunmaktadır.

×
img

  Hızlı Teklif Al!

  İletişim Bilgileri

  Telefon Numarası

  +90 (216) 314 93 20

  Email Adresi

  info@aktif.net

  Adres Bilgisi

  Şerifali Mahallesi Bayraktar Bulvarı Şehit Sokak No:5 Ümraniye 34775 İstanbul, Türkiye