KODAR ENERGOMONTAZA D.0.0.

KODAR ENERGOMANTOZA (Sırbistan) şirketi olarak Aktif Group ile çalışmaktan oldukça memnunuz. 2016 yılında Bosna Hersek’de gerçekleşen Novi-Grad projesi için 23 adet SNC serisi 24 kV metal clad hücreyi fabrika testlerinin ardından teslim aldık. Ürünler kurulduğu ilk günden beri sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam ediyor. Bu kaliteyi bize yaşatan Aktif Group ailesine teşekkür ederiz.

SEBAB AB

SEBAB AG olarak İsveç merkezli bir kuruluşuz. Aktif Group ile birçok projemizde çalıştık. Bugüne kadar müşterilerimizden aldığımız geri dönüşler Aktif Group ürünlerinin kalitesini bir kere daha bizlere ispatladı. Bugüne kadar projelerimizde sunduğu hizmetin kalitesi ve güler yüzlü davranışları için bir kere daha teşekkür ederiz.

Ankara Polatlı OSB

Ankara Polatlı Organize Sanayi Bölgesi olarak, ürün ve hizmetlerini her dönemde ileri taşıyan Aktif Mühendislik’le sayaç otomasyonu projemizde çalıştık. Gerek projemizde yer alan sayaç ve yazılımlarından, gerekse de hizmetlerinden çok memnun kaldık. Projelerimize değer katan ürünleri yanında, gereksinimlerimize hızla ve hassasiyetle geri dönen iş anlayışına sahip bir çözüm ortağına sahip olduğumuz için kendimizi şanslı görüyoruz.

Bilecik 2. OSB

Bilecik 2. Organize Sanayi Bölgesi olarak gerçekleştirdiğimiz projeler arasında önemli bir yeri olan elektrik, su ve doğalgaz sayaçlarımızın otomasyonu projemizde Aktif Group şirketlerinden Aktif Mühendislik’in çözümlerini kullandık. Hedeflediğimiz güç parametrelerini sorunsuz karşılayan mühendislik ve teknolojisi ile beklentimizin üzerinde yıllardır performanslarını koruyan sayaçları ve yazılımı, ne kadar doğru tercih yaptığımızın kanıtı.

Isparta OSB

Isparta Organize Sanayi Bölgesi olarak, sayaç otomasyonu projemizde, profesyonelliği ve bilgi birikimiyle öne çıkan Aktif Mühendislik’i tercih ettik. Kullandığımız sayaçları ve yazılımlarının performanslarından son derece memnunuz. Buna ek olarak, satış hizmetlerinin yanında, satış sonrasındaki hizmetlerinde de aynı özeni ve çözüm odaklı samimi yaklaşımı gösteren Aktif Mühendislik’e teşekkür ederiz.

Uşak OSB

Konu elektrik ve güç olunca, hiç düşünmeden Aktif Mühendislik ürün ve hizmetlerinden yararlanıyoruz. Yıllardır süren güvene dayalı bir ilişkimiz var. Düşüncelerimizi ve gereksinimlerimizi karşılıklı anlıyor ve ideal bir çözüm ortağı – müşteri ilişkisi yaşıyoruz. Verimliliği yüksek ürünleri yanında, böyle bir iş anlayışıyla çalışan bir kurumun varlığı, daha büyük ve cesur projeleri gerçekleştirme hedeflerimizi öne taşıyor. Nice projelere, hep birlikte, daha ileriye. Uşak OSB

Sakarya 1 OSB

Bizim iş anlayışımızda standardımız yüksektir. İmzamızı taşıyan her projemiz, kurumumuzun misyonu olan mükemmellik iddiasını taşır. Doğal olarak projemizi oluşturan tüm bileşenlerde aynı hassasiyeti gösteririz. Aktif Mühendislik ile sayaç otomasyonu projemizde ilk kez bir arada olduk. Ürünlerinin performanslarının projemize yakışır değerde olmaları yanında, bilgi ve yaklaşımlarından da memnun kaldık. İleriki projelerimizde de birlikte olacağımızı şimdiden söyleyebiliriz. Sakarya 1

Mall of İstanbul

Merkezi İstanbul’da bulunan kurumumuzun imza attığı Mall of İstanbul Projesi için profesyonelliği ve bilgi birikimiyle öne çıkan Aktif Mühendislik’i tercih ettik. Kullandığımız sayaç otomasyonu ürünlerinin performanslarından son derece memnunuz. Buna ek olarak, satış hizmetlerinin yanında, satış sonrasındaki hizmetlerinde de aynı özeni ve çözüm odaklı samimi yaklaşımı gösteren Aktif Mühendislik’e teşekkür ederiz.

"GAT" D.O.O.

Sırbıstan merkezli GAT D.O.O NOVİ SAD şirketi olarak 2018 yılında Lapova metro projesi için Aktif Group çözümlerini kullandık. Proje kapsamında 15 adet 12 kV metal clad hücre ve 10 kV SWG 110/35/10 kV sistemleri Aktif Group tarafından temin edildi. Ürünler ilk kurulduğu günden beri sorunsuz ve güvenli bir şekilde çalışmaktadır.

WASSERKRAFT VOLK AG

WASSERKRAFT AG olarak Almanya merkezli bir kuruluşuz. Farklı hidroelektrik projelerimiz için Aktif Group ile çalıştık. Bu kapsamda fabrika kabul testleri yapılmış SNC serisi 24 kV ve 36 kV metal clad hücreler projelerimizde kullanıldı. Uzun yıllardır başarı ile çalışan ürünler birçok projemizde kesintisiz enerjinin temelini oluşturuyor. Bizler de müşterilerimiz de Aktif Group ürünlerinin kalitesinden oldukça memnunuz. Bu başarılı iş birliği için Aktif Group ailesine bir kere daha teşekkür ederiz.

Akşehir OSB

Akşehir Organize Sanayi Bölgesi olarak, sayaç otomasyonu projemiz için profesyonelliği ve bilgi birikimiyle öne çıkan Aktif Mühendislik’i tercih ettik. Kullandığımız sayaçlarının ve yazılımlarının performanslarından son derece memnunuz. Buna ek olarak, satış hizmetlerinin yanında, satış sonrasındaki hizmetlerinde de aynı özeni ve çözüm odaklı samimi yaklaşımı gösteren Aktif Mühendislik’e teşekkür ederiz.

Gebze Güzeller OSB

Gebze Güzeller Organize Sanayi Bölgesi olarak gerçekleştirdiğimiz projeler arasında önemli bir yeri olan elektrik, su ve doğalgaz için sayaç otomasyonu projemizde Aktif Group şirketlerinden Aktif Mühendislik’in çözümlerini kullandık. Hedeflediğimiz güç parametrelerini sorunsuz karşılayan mühendislik ve teknolojisi ile beklentimizin üzerinde yıllardır performanslarını koruyan sayaçları ve yazılımı, ne kadar doğru tercih yaptığımızın kanıtı.

Gebze Kömürcüler İhtisas OSB

Kocaeli Gebze Kömürcüler İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Aktif Group ile uzun yıllardır proje çözümlerimizde, gerek ürün gerek satış ve satış sonrası mühendislik hizmetleri kapsamında çalışmaktan çok memnunuz. Sayaç otomasyonu projemizde de Aktif’in sayaç ve yazılım hizmetlerinden yararlandık. Projelerimize değer katan ürünleri yanında, gereksinimlerimize hızla ve hassasiyetle geri dönen iş anlayışına sahip bir çözüm ortağına sahip olduğumuz için kendimizi şanslı görüyoruz.

Şanlıurfa OSB

Şanlıurfa Organize Sanayi Bölgesi olarak, Aktif Group ile uzun yıllardır proje çözümlerimizde, gerek ürün gerek satış ve satış sonrası mühendislik hizmetleri kapsamında çalışmaktan çok memnunuz. Elektrik ve sayaçlarımızın otomasyonu projemizde Aktif’in sayaç ve yazılım hizmetlerinden yararlandık. Projelerimize değer katan ürünleri yanında, gereksinimlerimize hızla ve hassasiyetle geri dönen iş anlayışına sahip bir çözüm ortağına sahip olduğumuz için kendimizi şanslı görüyoruz.

Pasha Bank

Kurumumuzun gerçekleştirdiği projeler arasında önemli bir yeri olan Pasha Bank projemizde Aktif Group şirketlerinden Aktif Mühendislik’in sayaç otomasyonu çözümlerini kullandık. Hedeflediğimiz güç parametrelerini sorunsuz karşılayan mühendislik ve teknolojisi ile beklentimizin üzerinde yıllardır performanslarını koruyan sayaç otomasyonu ürünleri, ne kadar doğru tercih yaptığımızın kanıtı.

×
img

  Hızlı Teklif Al!

  İletişim Bilgileri

  Telefon Numarası

  +90 (216) 314 93 20

  Email Adresi

  info@aktif.net

  Adres Bilgisi

  Şerifali Mahallesi Bayraktar Bulvarı Şehit Sokak No:5 Ümraniye 34775 İstanbul, Türkiye