KODAR ENERGOMONTAZA D.0.0.

KODAR ENERGOMANTOZA (Sırbistan) şirketi olarak Aktif Group ile çalışmaktan oldukça memnunuz. 2016 yılında Bosna Hersek’de gerçekleşen Novi-Grad projesi için 23 adet SNC serisi 24 kV metal clad hücreyi fabrika testlerinin ardından teslim aldık. Ürünler kurulduğu ilk günden beri sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam ediyor. Bu kaliteyi bize yaşatan Aktif Group ailesine teşekkür ederiz.

SEBAB AB

SEBAB AG olarak İsveç merkezli bir kuruluşuz. Aktif Group ile birçok projemizde çalıştık. Bugüne kadar müşterilerimizden aldığımız geri dönüşler Aktif Group ürünlerinin kalitesini bir kere daha bizlere ispatladı. Bugüne kadar projelerimizde sunduğu hizmetin kalitesi ve güler yüzlü davranışları için bir kere daha teşekkür ederiz.

Ankara Polatlı OSB

Ankara Polatlı Organize Sanayi Bölgesi olarak, ürün ve hizmetlerini her dönemde ileri taşıyan Aktif Mühendislik’le sayaç otomasyonu projemizde çalıştık. Gerek projemizde yer alan sayaç ve yazılımlarından, gerekse de hizmetlerinden çok memnun kaldık. Projelerimize değer katan ürünleri yanında, gereksinimlerimize hızla ve hassasiyetle geri dönen iş anlayışına sahip bir çözüm ortağına sahip olduğumuz için kendimizi şanslı görüyoruz.

Bilecik 2. OSB

Bilecik 2. Organize Sanayi Bölgesi olarak gerçekleştirdiğimiz projeler arasında önemli bir yeri olan elektrik, su ve doğalgaz sayaçlarımızın otomasyonu projemizde Aktif Group şirketlerinden Aktif Mühendislik’in çözümlerini kullandık. Hedeflediğimiz güç parametrelerini sorunsuz karşılayan mühendislik ve teknolojisi ile beklentimizin üzerinde yıllardır performanslarını koruyan sayaçları ve yazılımı, ne kadar doğru tercih yaptığımızın kanıtı.

"GAT" D.O.O.

Sırbıstan merkezli GAT D.O.O NOVİ SAD şirketi olarak 2018 yılında Lapova metro projesi için Aktif Group çözümlerini kullandık. Proje kapsamında 15 adet 12 kV metal clad hücre ve 10 kV SWG 110/35/10 kV sistemleri Aktif Group tarafından temin edildi. Ürünler ilk kurulduğu günden beri sorunsuz ve güvenli bir şekilde çalışmaktadır.

WASSERKRAFT VOLK AG

WASSERKRAFT AG olarak Almanya merkezli bir kuruluşuz. Farklı hidroelektrik projelerimiz için Aktif Group ile çalıştık. Bu kapsamda fabrika kabul testleri yapılmış SNC serisi 24 kV ve 36 kV metal clad hücreler projelerimizde kullanıldı. Uzun yıllardır başarı ile çalışan ürünler birçok projemizde kesintisiz enerjinin temelini oluşturuyor. Bizler de müşterilerimiz de Aktif Group ürünlerinin kalitesinden oldukça memnunuz. Bu başarılı iş birliği için Aktif Group ailesine bir kere daha teşekkür ederiz.

Akşehir OSB

Akşehir Organize Sanayi Bölgesi olarak, sayaç otomasyonu projemiz için profesyonelliği ve bilgi birikimiyle öne çıkan Aktif Mühendislik’i tercih ettik. Kullandığımız sayaçlarının ve yazılımlarının performanslarından son derece memnunuz. Buna ek olarak, satış hizmetlerinin yanında, satış sonrasındaki hizmetlerinde de aynı özeni ve çözüm odaklı samimi yaklaşımı gösteren Aktif Mühendislik’e teşekkür ederiz.

Gebze Güzeller OSB

Gebze Güzeller Organize Sanayi Bölgesi olarak gerçekleştirdiğimiz projeler arasında önemli bir yeri olan elektrik, su ve doğalgaz için sayaç otomasyonu projemizde Aktif Group şirketlerinden Aktif Mühendislik’in çözümlerini kullandık. Hedeflediğimiz güç parametrelerini sorunsuz karşılayan mühendislik ve teknolojisi ile beklentimizin üzerinde yıllardır performanslarını koruyan sayaçları ve yazılımı, ne kadar doğru tercih yaptığımızın kanıtı.

×
img