Isparta OSB

Isparta Organize Sanayi Bölgesi olarak, sayaç otomasyonu projemizde, profesyonelliği ve bilgi birikimiyle öne çıkan Aktif Mühendislik’i tercih ettik. Kullandığımız sayaçları ve yazılımlarının performanslarından son derece memnunuz. Buna ek olarak, satış hizmetlerinin yanında, satış sonrasındaki hizmetlerinde de aynı özeni ve çözüm odaklı samimi yaklaşımı gösteren Aktif Mühendislik’e teşekkür ederiz.

Uşak OSB

Konu elektrik ve güç olunca, hiç düşünmeden Aktif Mühendislik ürün ve hizmetlerinden yararlanıyoruz. Yıllardır süren güvene dayalı bir ilişkimiz var. Düşüncelerimizi ve gereksinimlerimizi karşılıklı anlıyor ve ideal bir çözüm ortağı – müşteri ilişkisi yaşıyoruz. Verimliliği yüksek ürünleri yanında, böyle bir iş anlayışıyla çalışan bir kurumun varlığı, daha büyük ve cesur projeleri gerçekleştirme hedeflerimizi öne taşıyor. Nice projelere, hep birlikte, daha ileriye. Uşak OSB

Sakarya 1 OSB

Bizim iş anlayışımızda standardımız yüksektir. İmzamızı taşıyan her projemiz, kurumumuzun misyonu olan mükemmellik iddiasını taşır. Doğal olarak projemizi oluşturan tüm bileşenlerde aynı hassasiyeti gösteririz. Aktif Mühendislik ile sayaç otomasyonu projemizde ilk kez bir arada olduk. Ürünlerinin performanslarının projemize yakışır değerde olmaları yanında, bilgi ve yaklaşımlarından da memnun kaldık. İleriki projelerimizde de birlikte olacağımızı şimdiden söyleyebiliriz. Sakarya 1

Mall of İstanbul

Merkezi İstanbul’da bulunan kurumumuzun imza attığı Mall of İstanbul Projesi için profesyonelliği ve bilgi birikimiyle öne çıkan Aktif Mühendislik’i tercih ettik. Kullandığımız sayaç otomasyonu ürünlerinin performanslarından son derece memnunuz. Buna ek olarak, satış hizmetlerinin yanında, satış sonrasındaki hizmetlerinde de aynı özeni ve çözüm odaklı samimi yaklaşımı gösteren Aktif Mühendislik’e teşekkür ederiz.

Gebze Kömürcüler İhtisas OSB

Kocaeli Gebze Kömürcüler İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Aktif Group ile uzun yıllardır proje çözümlerimizde, gerek ürün gerek satış ve satış sonrası mühendislik hizmetleri kapsamında çalışmaktan çok memnunuz. Sayaç otomasyonu projemizde de Aktif’in sayaç ve yazılım hizmetlerinden yararlandık. Projelerimize değer katan ürünleri yanında, gereksinimlerimize hızla ve hassasiyetle geri dönen iş anlayışına sahip bir çözüm ortağına sahip olduğumuz için kendimizi şanslı görüyoruz.

Şanlıurfa OSB

Şanlıurfa Organize Sanayi Bölgesi olarak, Aktif Group ile uzun yıllardır proje çözümlerimizde, gerek ürün gerek satış ve satış sonrası mühendislik hizmetleri kapsamında çalışmaktan çok memnunuz. Elektrik ve sayaçlarımızın otomasyonu projemizde Aktif’in sayaç ve yazılım hizmetlerinden yararlandık. Projelerimize değer katan ürünleri yanında, gereksinimlerimize hızla ve hassasiyetle geri dönen iş anlayışına sahip bir çözüm ortağına sahip olduğumuz için kendimizi şanslı görüyoruz.

Pasha Bank

Kurumumuzun gerçekleştirdiği projeler arasında önemli bir yeri olan Pasha Bank projemizde Aktif Group şirketlerinden Aktif Mühendislik’in sayaç otomasyonu çözümlerini kullandık. Hedeflediğimiz güç parametrelerini sorunsuz karşılayan mühendislik ve teknolojisi ile beklentimizin üzerinde yıllardır performanslarını koruyan sayaç otomasyonu ürünleri, ne kadar doğru tercih yaptığımızın kanıtı.

Abha Private Hospital

Suudi Arabistan bulunan Abha Private Hospital ülkenin en büyük ve önemli hastanelerinin arasında yer alıyor. Aktif Group, İzole Güç Sistemlerinin ve Ameliyathane Kontrol Panellerinin üretimini üstlenerek önemli bir hastane projesini de referanslarına eklemiş bulunmaktadır. IEC, UL ve NFPA standartları doğrultusunda üretim yapma becerisine sahip olan Aktif Mühendislik IEC 60364-7-710, UL 1022 ANSI/NFPA 99, ANSI/NFPA 70, standartları gerekliliklerine yerine getiren izolasyon izleme sistemi kombinasyonu ile İzole Güç Panolarının imalatlarını tamamlamış olup, üretim kabiliyetine yeni bir ürün daha katmanın sevincini yaşamaktadır.

×
img