Ankara Etlik Şehir Hastanesi

Dünya’nın en büyük hastaneleri arasında yer alan Ankara Etlik Entegre Sağlık Kampüsünün toplam 1,1 milyar Euro yatırım maliyetine sahip proje, 3.577 yatak kapasitesi ile birlikte 1.215.000 m2 kapalı alanı ile toplam 9 adet hastaneden oluşmaktadır. 2017 ve 2018 yıllarında toplam 440 adet İzole güç panosu, Ameliyathane, Yoğun Bakım, Prematüre Bebek odaları gibi Grup2 odalarının enerji beslemesi için Aktif Mühendislik den tedarik edilmişti. 2021 yılında ise 125 adet Ameliyathanesi olan dev kompleksin Ameliyathane Kontrol Panellerinin de üretimini tamamlayan Aktif Mühendislik, 440 adet izole güç panosuna ek olarak planlanan 73 set İzole Güç Sisteminin üretimini üstenmiştir.

Demulaş Mühendislik

Aktif Group ile proje çözümlerimizde gerek ürün gerek satış ve satış sonrası mühendislik hizmetleri kapsamında çalışmaktan çok memnunuz. Son gerçekleştirdiğimiz Sabiha Gökçen Metro projemizde de Aktif’in DC Ayırıcı Panellerini kullanmaktayız. Projelerimize değer katan ürünleri yanında, gereksinimlerimize hızla ve hassasiyetle geri dönen iş anlayışına sahip bir çözüm ortağına sahip olduğumuz için kendimizi şanslı görüyoruz.

Erde Mühendislik Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Aktif Group ile uzun yıllardır proje çözümlerimizde gerek ürün gerek satış ve satış sonrası mühendislik hizmetleri kapsamında çalışmaktan çok memnunuz. Son gerçekleştirdiğimiz Bağcılar Medipol Hastanesi projemizde de Aktif’in İzole Güç Sistemleri ve Ameliyathane Kontrol Paneli ürünleri ve hizmetlerinden yararlandık. Projelerimize değer katan ürünleri yanında, gereksinimlerimize hızla ve hassasiyetle geri dönen iş anlayışına sahip bir çözüm ortağına sahip olduğumuz için kendimizi şanslı görüyoruz.+

Ekay Mühendislik

Ekay Mühendislik Elektrik Enerji İth.İhracat San.ve Tic.Ltd. olarak farklı hidroelektrik ve biyogaz projelerimiz (Çamlık, Direktaş, Gana, Meydancık, Morgedik,Amasya Akdağ Hes Projeleri, Bucak,Şanlurfa Babil Bes Projeleri) için Aktif Güç Elemanları çözümlerini kullandık. Projeler kapsamında 22 adet Nötr Topraklama Direnci Aktif Güç Elemanları tarafından temin edildi. Bugüne kadar projelerimizde sunduğu hizmetin kalitesi ve güler yüzlü davranışları için Aktif Güç Elemanları ailesine bir kere daha teşekkür ederiz.

AY Döküm

Bizim iş anlayışımızda standardımız yüksektir. İmzamızı taşıyan her projemiz, kurumumuzun misyonu olan mükemmellik iddiasını taşır. Doğal olarak projemizi oluşturan tüm bileşenlerde aynı hassasiyeti gösteririz. Aktif Elektroteknik ile yeni fabrika projemizde ilk kez bir arada olduk. Ürünlerinin performanslarının projemize yakışır değerde olmaları yanında, bilgi ve yaklaşımlarından da memnun kaldık. İlerideki projelerimizde de birlikte olacağımızı şimdiden söyleyebiliriz.  

Ataşehir Medicana Hastanesi

Sadece Türkiye’nin değil Avrupa’nın da önemli sağlık merkezlerinden biri olan Medicana Ataşehir Hastanesi modern teknolojik altyapısı, üst düzey hastane mimarisi ile tıbbın tüm dallarında hizmet verecek şekilde planlandı. 20 yılı aşkın bir süredir Tıbbi alanlarda grup 2 odalarında kullanılan İzole güç sistemlerinin üretimini yapan Aktif Mühendislik, Ataşehir Medicana hastanesinde yer alan tüm Grup2 odalarının İzole güç sistemi ihtiyacını ve Ameliyathanelerde kullanılan Ameliyathane Kontrol Paneli ihtiyaçlarını karşılayarak Medicana Hastane Grubunun en yeni hastanesinde de ürünlerine güvenirliğini kanıtlamıştır.

DHMİ

Merkezi Ağrıda bulunan kurumumuz DHMİ’nin imza attığı Ağrı Ahmed-i Hani Hava Limanı Projesi için profesyonelliği ve bilgi birikimiyle öne çıkan Aktif Elektronik’i tercih ettik. Kullandığımız Metal Clad Hücre ürünlerinin performanslarından son derece memnunuz. Buna ek olarak, satış hizmetlerinin yanında, satış sonrasındaki hizmetlerinde de aynı özeni ve çözüm odaklı samimi yaklaşımı gösteren Aktif Elektroteknik’e teşekkür ederiz.

Güralp Vinç Ve Makine

Güralp Vinç Ve Mak. Konst. San. Ve Tic. A.Ş., olarak Aktif Güç Elamanları ile çalışmaktan oldukça memnunuz. Birlikte çalıştığımız projelerde, talep ettiğimiz ürünleri sorunsuz karşılayan, kalitesi, mühendislik ve teknolojisi ile beklentilerimizin üzerinde yıllardır performanslarını koruyan frenleme dirençleri, ne kadar doğru tercih yaptığımızın kanıtı. Bu kaliteyi bize yaşatan Aktif Güç Elemanları ailesine teşekkür ederiz.

×
img