Ads Mühendislik

Ads Müh Elk Elektronik İnş. San. Tic. Ltd. Şti. olarak gerçekleştirdiğimiz projeler arasında önemli bir yeri olan Rusya Aemz Fabrikası Demir Çelik Vinçleri Projemizde, kalitesi, profesyonelliği ve bilgi birikimi ile öne çıkan Aktif Güç Elemanları’nı tercih ettik. Kullandığımız 100’e yakın frenleme dirençlerinin kalitesinden son derece memnunuz. Projelerimize değer katan ürünlerin yanında, gereksinimlerimize hızla ve hassasiyetle geri dönen iş anlayışına sahip bir çözüm ortağına sahip olduğumuz için kendimizi şanslı görüyoruz.

Kümsan Vinç Sistemleri

Km Kümsan Vinç Sistemleri San.Ve Tic.A.Ş. olarak gerçekleştirdiğimiz birçok vinç projemizde, kalitesi, profesyonelliği ve bilgi birikimi ile öne çıkan Aktif Güç Elemanları’nı tercih ettik. Kullandığımız frenleme dirençlerinin kalitesinden son derece memnunuz. Projelerimize değer katan ürünlerin yanında, gereksinimlerimize hızla ve hassasiyetle geri dönen iş anlayışına sahip bir çözüm ortağına sahip olduğumuz için kendimizi şanslı görüyoruz.

E.T.S. shpk

Biz E.T.S. Autostrada TR-DR, Rruga Egnatia, Tiran Industrial Park, Kaşar, Tiran, Arnavutluk adresinde bulunan shpk, AKTIF ELEKTROTEKNIK SAN. VE TİC. A.Ş, Ankara Aktif Elektroteknik Fabrikası'ndaki Fabrika Kabul Testinde, 2019 yılında '36kV KIOSK TRAFO' projesi için 1 adet SCK serisi Kiosk 36kV Metal Clad Hücreleri üretmiş ve başarı ile teslim etmiş ve Hücreler sorunsuz, güvenli ve sorunsuz bir şekilde çalışmakta ve çalışmaktadır. o zamandan beri.

QUEMCO CIA. LTD,

Biz QUEMCO CIA. LTD, Quito - Ekvador'da yerleşik olup, AKTİF ELEKTROTEKNİK SAN. VE TİC. OLARAK. 2018 yılında Ankara Aktif Elektroteknik Fabrikası'nda Fabrika Kabul Testinde imal edilip başarıyla teslim edilen 'CNEL STE' projesi için 16 adet SNC serisi 24kV Metal Clad Hücre ve Anahtarlama Cihazları güvenli ve sorunsuz bir şekilde çalışmakta ve çalışmaktadır.

KVA Power Installations Ltd

Bu mektubu KVA Power Installations Ltd. yönetimi adına yazıyorum. Siparişimi başarılı ve profesyonelce ele aldığınız ve bize iyi bir hizmet sağladığınız için teşekkür ederim. Ürünlerin kalitesi sizin tarafınızdan. Olağanüstü performansı sürdürün ve eminim ki performansımızı artırmaya devam edeceğiz. seninle iş. Gelecekteki çabalarınız için en iyi dileklerimle.

Kabmak Mühendislik

Kabmak Mühendislik ve Mak. San. Tic. Ltd. Şti. olarak gerçekleştirdiğimiz projelerde önemli bir yeri olan kalitesi, profesyonelliği ve bilgi birikimi ile öne çıkan Aktif Güç Elemanları’nı tercih ettik. Kullandığımız frenleme dirençlerinin kalitesinden son derece memnunuz. Bu başarılı iş birliği için Aktif Group ailesine bir kez daha teşekkür ederiz. in edildi. Ürünler ilk kurulduğu günden beri sorunsuz ve güvenli bir şekilde çalışmaktadır.

Aybey Elektronik

Aybey Elektronik San. Tic. A.Ş olarak gerçekleştirdiğimiz projelerimizde, kalitesi, profesyonelliği ve bilgi birikimi ile öne çıkan Aktif Güç Elemanları’nı tercih ettik. Kullandığımız frenleme dirençlerinin kalitesinden son derece memnunuz. Projelerimize değer katan ürünlerin yanında, gereksinimlerimize hızla ve hassasiyetle geri dönen iş anlayışına sahip bir çözüm ortağına sahip olduğumuz için kendimizi şanslı görüyoruz. Bu başarılı iş birliği için için Aktif Group ailesine bir kere daha teşekkür ederiz.

Aritürk İnş. Ve Turz. A.Ş.

Merkezi İlkbahar Mahallesi 621. Sokak No: 6 Çankaya/ANKARA bulunan kurumumuz Aritürk İnş. Ve Turz. A.Ş.'in imza attığı Gerede Ceza İnfaz Kurumu Yapım İşi Projesi için profesyonelliği ve bilgi birikimiyle öne çıkan Aktif Mühendislik'i tercih ettik. Kullandığımız Elektronik Sayaç ve sayaç okuma ürünlerinin performanslarından son derece memnunuz. Buna ek olarak, satış hizmetlerinin yanında, satış sonrasındaki hizmetlerinden de aynı özeni ve çözüm odaklı samimi yaklaşımı gösteren Aktif Mühendislik'e teşekkür ederiz.

ENERCON ASIA PTE LTD

7 Mandai Link, Mandai Connection, #09-18, Singapur adresinde bulunan ENERCON ASIA PTE LTD, işbu belge ile AKTIF ELEKTROTEKNIK SAN. VE TİC. OLARAK. Ankara Aktif Elektroteknik Fabrikası'nda Fabrika Kabul Testinde imal edilip başarı ile teslim edilmiş olup, 2019 yılında 'VLSU Cummins' projesi için 8 adet SNC serisi 12kV Metal Clad Hücre ve Hücreler o tarihten bu yana sorunsuz ve güvenli bir şekilde çalışmakta ve çalışmaktadır.

ENERCON ASIA PTE LTD

Bu mektubu Enercon Singapur adına yazıyorum, bu fırsatı öncelikle şirketimize ekipman tedarik ettiğiniz için teşekkür etmek istiyorum. Tarafınızdan güç bazlı eleman ürünleri olan Nötr Topraklama Direnci (NGR) ve Ayırıcı Anahtar Birimi (DSU) zamanında teslimatları her zaman takdir ettik. Sizin gibi profesyonel imalatçılarla iş bağlantınızın olması gerçekten de firmamız için olumlu bir gerçektir. Özellikle, içinde tasarım ekipmanı bulunan NGR'yi yakın zamanda ve önceki teslimatınız için teşekkür etmek için yazıyorum.

×
img