#AktifHR

Gücümüzü Sizden Alıyoruz

Aktif Group bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da hedeflerine kalifiye insan kaynakları ile varabileceğinin bilincindedir. Aktif Group için iyi eğitimli, nitelikli, dinamik, kendine güvenen, bireysel çıkarlarının yanı sıra görev yaptığı kurumun çıkarlarını da ön planda tutan, dürüst, etik değerleri olan, gelişmeye ve geliştirmeye açık, takım çalışmasını bireysellikten daha çok tercih eden, kendisi ve çevresi ile barışık, düşünen ve düşündüğünü ifade eden, katılımcı, yaratıcı insan kaynağından daha önemli bir sermaye söz konusu değildir.

Aktif Group bulunduğu noktaya insan kaynakları ile geldiğinin farkındadır ve hedeflerine de yine söz konusu niteliklere sahip insan kaynakları ile ulaşabileceğini çok iyi bilmektedir. Aktif Group için beraber büyümek ve gelişmek vazgeçilmezdir. Aktif Group için insan eğitimine yatırım yapmak, dolayısı ile insana yatırım yapmak, geleceğe yatırım yapmak ile eşdeğerdir.

İş başvurusu için üstteki sekmeden genel başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Açık pozisyonlarımıza bu linkten, secretcv.com ve kariyer.net bağlantılarından da ulaşabilirsiniz. Ya da aşağıdaki butondan bize öz geçmişinizi iletebilirsiniz.

×
img

  Hızlı Teklif Al!

  İletişim Bilgileri

  Telefon Numarası

  +90 (216) 314 93 20

  Email Adresi

  info@aktif.net

  Adres Bilgisi

  Şerifali Mahallesi Bayraktar Bulvarı Şehit Sokak No:5 Ümraniye 34775 İstanbul, Türkiye