#AktifHR

Gücümüzü Sizden Alıyoruz

Aktif bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da hedeflerine kalifiye insan kaynakları ile varabileceğinin bilincindedir. Aktif için iyi eğitimli, nitelikli, dinamik, kendine güvenen, bireysel çıkarlarının yanı sıra görev yaptığı kurumun çıkarlarını da ön planda tutan, dürüst, etik değerleri olan, gelişmeye ve geliştirmeye açık, takım çalışmasını bireysellikten daha çok tercih eden, kendisi ve çevresi ile barışık, düşünen ve düşündüğünü ifade eden, katılımcı, yaratıcı insan kaynağından daha önemli bir sermaye söz konusu değildir.

Aktif bulunduğu noktaya insan kaynakları ile geldiğinin farkındadır ve hedeflerine de yine söz konusu niteliklere sahip insan kaynakları ile ulaşabileceğini çok iyi bilmektedir. Aktif için beraber büyümek ve gelişmek vazgeçilmezdir. Aktif için insan eğitimine yatırım yapmak, dolayısı ile insana yatırım yapmak, geleceğe yatırım yapmak ile eşdeğerdir.

Açık pozisyonlarımız için İş Fırsatlarımız sayfasını ziyaret edebilir, veya secretcv.com ve kariyer.net bağlantılarından da ulaşabilirsiniz. Ya da aşağıdaki butondan bize öz geçmişinizi ileterek genel başvuruda bulunabilirsiniz.

×
img