Aktif Raylı Sistem Tasarımı

Aktif Raylı Sistem Tasarımı

Aktif Mühendislik, Raylı Sistem tasarımı kapsamındaki demiryolu uygulamalarında gerek Araç Üstü gerek Cer Gücü Dağıtım Merkezlerinde her türlü hizmetini vermektedir.

Araç üstü uygulamalarda, Yardımcı Güç  Dönüştürücüleri, Elektriksel Tahrik Sistemleri modernizasyonuna ek olarak DC Kontaktörler, Hizlı DC Devre Kesicileri, Dağıtım Panelleri ve Yardımcı Röleler modernizasyonu yapılabilmektedir. Bunların dışında Raylı Sistem Tasarımı kapsamında, demiryolu araçlarının 3. Ray veya Pantoğraf ile enerji beslemesi konusunda da modernizasyon hizmeti verilmektedir.

Yine Raylı Sistem Tasarımı kapsamında, cer Gücü Dağıtım Merkezlerinde, gerek AC Orta Gerilim hücrelerin Metal Clad / Metal  Enclosed veya Gaz İzoleli olarak modernizasyonu, gerek ise DC hücrelerin ve DC Redresörlerin modernizasyonu yapılabilmektedir. Bununla birlikte Endüktif ve Kapasitif Kompanzasyon konusunda mevcut sistemlerin eksikliklerinin giderilmesi ve modernizasyonları Aktif Mühendislik güvencesiyle sağlanmaktadır.

Tüm bu ürün ve hizmet modernizasyonu veya tedarikine ek olarak sistemin gereklerinin mühendislik çalışması da yapılabilmektedir.

×
img